

Керамічна плитка Бордюр (2.5x15) ADMO5181 Cubrecanto Pb C/CVerde Oscuro - Modernista з колекції Adex різне виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр (2.5x15) ADMO5181 Cubrecanto Pb C/CVerde Oscuro - Modernista найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2.5см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Бордюр (2.5x15) ADMO5181 Cubrecanto Pb C/CVerde Oscuro - Modernista з колекції Adex різне може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр (2.5x15) ADMO5181 К'юбрекенто П К/квард Оскєро Модарністєй з колекції Едекс різне", на неправильно прочитаном як "Бордюр (2.5x15) ADMO5181 Кубреканто Пб С/сверде Оскуро Модерніста з колекції Адекс різне". Виробник цієї плитки Adex може бути помилково написаний як Adex, Едекс, Адекс і навіть як Фвуч, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 2.5 × 15 см |
| Вага | 9.65 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Adex |
| Серія | Modernista Adex |
| Найменування 2 | ADMO5181 CubrecantoPbC/CVerdeOscuro |
| Колекція | Modernista |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 240 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 240 шт. |
| Штук в упаковці | 240 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | ADMO5181 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(90,25,47) HEX: #69785a RGB: 105, 120, 90 | RAL Design: 130 50 20 Spanish Green (Іспанський Зелений)RAL Classic: 6003 Оливково-зеленийPantone: 5615 5615 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(100,30,59) HEX: #789669 RGB: 120, 150, 105 | RAL Design: 130 60 30 Pea Aubergine Green (Зелений Гороховий Баклажан)RAL Classic: 6011 Редєдово-зеленийPantone: 556 556 | |
| hsv(120,6,94) HEX: #e1f0e1 RGB: 225, 240, 225 | RAL Design: 150 90 10 Alabaster Green (Зелений Алебастр)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 317 317 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(100,27,65) HEX: #88a679 RGB: 136, 166, 121 | RAL Design: 130 70 30 Watercolour Green (Зелена Акварель)RAL Classic: 6021 Блідно-зеленийPantone: 556 556 | |
| hsv(90,29,41) HEX: #59694a RGB: 89, 105, 74 | RAL Design: 130 50 20 Spanish Green (Іспанський Зелений)RAL Classic: 6003 Оливково-зеленийPantone: 5615 5615 | |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Бордюр (2.5x15) ADMO5181 Cubrecanto Pb C/CVerde Oscuro - Modernista з колекції Adex різне