

Керамічна плитка Бордюр (2.2x60) MAFNE Matita Folli Follie Nero - Folli Follie з колекції Folli Follie Brennero виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр (2.2x60) MAFNE Matita Folli Follie Nero - Folli Follie найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2.2см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Бордюр (2.2x60) MAFNE Matita Folli Follie Nero - Folli Follie з колекції Folli Follie Brennero може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр (2.2x60) Мефн Метітєй Фолі Фола'є Наро Фолі Фола'є з колекції Фолі Фола'є Бреннаро", на неправильно прочитаном як "Бордюр (2.2x60) Мафне Матіта Фоллі Фолліе Неро Фоллі Фолліе з колекції Фоллі Фолліе Бреннеро". Виробник цієї плитки Brennero може бути помилково написаний як Brennero, Brenner, Бреннаро, Бреннеро і навіть як Икуттукщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 2.2 × 60 см |
| Вага | 2.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Brennero |
| Серія | Folli Follie Brennero |
| Найменування 2 | MAFNE MatitaFolliFollieNero |
| Колекція | Folli Follie |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 12 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 12 шт. |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | MAFNE |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(240,25,24) HEX: #2e2e3d RGB: 46, 46, 61 | RAL Design: 290 20 15 Black Violet (Чорно-Фіолетовий)RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone: 533 533 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Бордюр (2.2x60) MAFNE Matita Folli Follie Nero - Folli Follie з колекції Folli Follie Brennero