

Керамічна плитка Бордюр (2.2x60) MAFAM Matita Folli Follie Ametista - Folli Follie з колекції Folli Follie Brennero виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр (2.2x60) MAFAM Matita Folli Follie Ametista - Folli Follie найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2.2см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4001 Червоно-бузковий Pantone 2577. |
Бордюр (2.2x60) MAFAM Matita Folli Follie Ametista - Folli Follie з колекції Folli Follie Brennero може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр (2.2x60) Мефем Метітєй Фолі Фола'є Еметістєй Фолі Фола'є з колекції Фолі Фола'є Бреннаро", на неправильно прочитаном як "Бордюр (2.2x60) Мафам Матіта Фоллі Фолліе Аметіста Фоллі Фолліе з колекції Фоллі Фолліе Бреннеро". Виробник цієї плитки Brennero може бути помилково написаний як Brennero, Brenner, Бреннаро, Бреннеро і навіть як Икуттукщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 2.2 × 60 см |
| Вага | 2.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Brennero |
| Серія | Folli Follie Brennero |
| Найменування 2 | MAFAM MatitaFolliFollieAmetista |
| Колекція | Folli Follie |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 12 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 12 шт. |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | MAFAM |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(300,30,59) HEX: #966996 RGB: 150, 105, 150 | RAL Design: 330 50 30 Tulipan Violet (Фіолетовий Тюльпан)RAL Classic: 4001 Червоно-бузковийPantone: 2577 2577 | |
| hsv(300,22,53) HEX: #876987 RGB: 135, 105, 135 | RAL Design: 330 50 20 Dianthus Mauve (Розкішна Лілова Гвоздика)RAL Classic: 4001 Червоно-бузковийPantone: 667 667 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Бордюр (2.2x60) MAFAM Matita Folli Follie Ametista - Folli Follie з колекції Folli Follie Brennero