

Керамічна плитка Бордюр (1.2x20) COE7 COPRISPIGOLO CARAMEL CR - Epoque з колекції Epoque Grazia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр (1.2x20) COE7 COPRISPIGOLO CARAMEL CR - Epoque найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 1.2см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3005 Винно-червоний Pantone 4975. |
Бордюр (1.2x20) COE7 COPRISPIGOLO CARAMEL CR - Epoque з колекції Epoque Grazia може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр (1.2x20) COE7 Копріспіголо Кареймел Кр Іпок з колекції Іпок Грезія", на неправильно прочитаном як "Бордюр (1.2x20) COE7 Копріспіголо Карамел Ср Епокьуе з колекції Епокьуе Гразіа". Виробник цієї плитки Grazia може бути помилково написаний як Grazia, Grazi, Грезія, Гразіа і навіть як Пкфяшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 1.2 × 20 см |
| Вага | 0.04 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Grazia |
| Серія | Epoque Grazia |
| Найменування 2 | COE7 COPRISPIGOLO CARAMEL CR |
| Колекція | Epoque |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | COE7 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(0,60,29) HEX: #4a1e1e RGB: 74, 30, 30 | RAL Design: 020 20 20 Dark Red Brown (Темний Червоно-Коричневий)RAL Classic: 3005 Винно-червонийPantone: 4975 4975 | |
| hsv(30,50,24) HEX: #3d2e1f RGB: 61, 46, 31 | RAL Design: 080 20 10 Vanilla Bean Brown (Коричневий Стручок Ванілі)RAL Classic: 8028 ТеракотовийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(15,67,35) HEX: #592c1d RGB: 89, 44, 29 | RAL Design: 050 30 30 Tobacco Brown (Коричневий Тютюн)RAL Classic: 8029 Перламутровий міднийPantone: 4695 4695 | |
| hsv(15,50,47) HEX: #784b3c RGB: 120, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(15,57,41) HEX: #693c2d RGB: 105, 60, 45 | RAL Design: 050 30 20 Tropical Wood Brown (Коричневе Тропічне Дерево)RAL Classic: 3009 Оксид червонийPantone: 498 498 | |
| hsv(15,36,65) HEX: #a6796a RGB: 166, 121, 106 | RAL Design: 050 60 20 Caramel Brown (Карамельно-Коричневий)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4995 4995 | |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(15,44,53) HEX: #875b4c RGB: 135, 91, 76 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(15,40,59) HEX: #96695a RGB: 150, 105, 90 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 437 437 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Бордюр (1.2x20) COE7 COPRISPIGOLO CARAMEL CR - Epoque з колекції Epoque Grazia