

Керамічна плитка Бордюр (1.2x20) COE2 Coprispigolo Ivory Cr. - Epoque з колекції Epoque Grazia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр (1.2x20) COE2 Coprispigolo Ivory Cr. - Epoque найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 1.2см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Бордюр (1.2x20) COE2 Coprispigolo Ivory Cr. - Epoque з колекції Epoque Grazia може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр (1.2x20) COE2 Копріспіголо Айворі Кр. Іпок з колекції Іпок Грезія", на неправильно прочитаном як "Бордюр (1.2x20) COE2 Копріспіголо Іворі Ср. Епокьуе з колекції Епокьуе Гразіа". Виробник цієї плитки Grazia може бути помилково написаний як Grazia, Grazi, Грезія, Гразіа і навіть як Пкфяшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 1.2 × 20 см |
| Вага | 0.04 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Grazia |
| Серія | Epoque Grazia |
| Найменування 2 | COE2 CoprispigoloIvoryCr. |
| Колекція | Epoque |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | COE2 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(60,17,71) HEX: #b5b596 RGB: 181, 181, 150 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(40,30,59) HEX: #968769 RGB: 150, 135, 105 | RAL Design: 090 60 20 Manzanilla Olive (Оливкова Мансанілья)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 409 409 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Бордюр (1.2x20) COE2 Coprispigolo Ivory Cr. - Epoque з колекції Epoque Grazia