Плитка RIPOSO LISCIO VERDE SALVIA - 20x40 BS RIPOSO 40 09 La Boiserie з колекції La Boiserie Petracer`s



Керамічна плитка Плитка RIPOSO LISCIO VERDE SALVIA - 20x40 BS RIPOSO 40 09 La Boiserie з колекції La Boiserie Petracer`s виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка RIPOSO LISCIO VERDE SALVIA - 20x40 BS RIPOSO 40 09 La Boiserie найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6033 М'ятно-бірюзовий Pantone 646. |
Плитка RIPOSO LISCIO VERDE SALVIA - 20x40 BS RIPOSO 40 09 La Boiserie з колекції La Boiserie Petracer`s може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Ріпозо Ліссє Вард Солвія 20x40 Бс Ріпозо 40 09 Лєй Боайзара'є з колекції Лєй Боайзара'є Петрейсар`с", на неправильно прочитаном як "Плитка Ріпосо Ліссіо Верде Салвіа 20x40 Бс Ріпосо 40 09 Ла Боісеріе з колекції Ла Боісеріе Петрасер`с". Виробник цієї плитки Petracer's може бути помилково написаний як Petracer's, Петрейсар'с, Петрасер'с і навіть як Зуекфсук'і, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 40 см |
| Вага | 6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Petracer's |
| Серія | La Boiserie Petracer?s |
| Колекція | La Boiserie |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 9 мм |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | BS RIPOSO 40 09 |
| Вид | Плитка |
| hsv(195,44,53) HEX: #4c7887 RGB: 76, 120, 135 | RAL Design: 230 50 20 Casual Blue (Досуговий Синій)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 646 646 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка RIPOSO LISCIO VERDE SALVIA - 20x40 BS RIPOSO 40 09 La Boiserie з колекції La Boiserie Petracer`s