60x120 3312D3W891 Calacatta Classic Dec Royal Gold Pol Revigres Calacatta Classic з колекції Calacatta Classic Revigres



Керамічна плитка 60x120 3312D3W891 Calacatta Classic Dec Royal Gold Pol Revigres Calacatta Classic з колекції Calacatta Classic Revigres виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку 60x120 3312D3W891 Calacatta Classic Dec Royal Gold Pol Revigres Calacatta Classic найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
60x120 3312D3W891 Calacatta Classic Dec Royal Gold Pol Revigres Calacatta Classic з колекції Calacatta Classic Revigres може бути прочитано англійською мовою як "60x120 3312D3W891 Колекеттєй Клесшік Дек Ройел Гоулд Пол Ревігрс Колекеттєй Клесшік з колекції Колекеттєй Клесшік Ревігрс", на неправильно прочитаном як "60x120 3312D3W891 Саласатта Классіс Дес Роюал Голд Пол Ревігрес Саласатта Классіс з колекції Саласатта Классіс Ревігрес". Виробник цієї плитки Revigres може бути помилково написаний як Revigres, Ревігрс, Ревігрес і навіть як Кумшпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 33 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Revigres |
| Серія | Calacatta Classic |
| Колекція | Calacatta Classic Revigres |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2 |
| Товщина | 9.8 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 2шт |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 3312D3W891 |
| Ректифікація краю | Так |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(43,78,53) HEX: #87691e RGB: 135, 105, 30 | RAL Design: 085 50 50 Honey Yellow Green (Жовто-Зелений Мед)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 4495 4495 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(43,70,59) HEX: #96792d RGB: 150, 121, 45 | RAL Design: 085 50 40 Marshy Green (Зелена Тряса)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 4505 4505 | |
| hsv(43,64,65) HEX: #a6883c RGB: 166, 136, 60 | RAL Design: 090 60 40 Laurel Green (Зелений Лавровий Лист)RAL Classic: 1024 Охра жовтаPantone: 4505 4505 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









5 reviews for 60x120 3312D3W891 Calacatta Classic Dec Royal Gold Pol Revigres Calacatta Classic з колекції Calacatta Classic Revigres