

Керамічна плитка Плитка Silver Roots Pol - 119.8x277.8 3012X4Q641 Silver Roots з колекції Silver Roots Revigres виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Silver Roots Pol - 119.8x277.8 3012X4Q641 Silver Roots найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 119.8см і довжина плитки дорівнює 277.8см. |
Плитка Silver Roots Pol - 119.8x277.8 3012X4Q641 Silver Roots з колекції Silver Roots Revigres може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Сілвар Рутс Пол 119.8x277.8 3012X4Q641 Сілвар Рутс з колекції Сілвар Рутс Ревігрс", на неправильно прочитаном як "Плитка Сілвер Рутс Пол 119.8x277.8 3012X4Q641 Сілвер Рутс з колекції Сілвер Рутс Ревігрес". Виробник цієї плитки Revigres може бути помилково написаний як Revigres, Ревігрс, Ревігрес і навіть як Кумшпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 119.8 × 277.8 см |
| Вага | 50.4 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Revigres |
| Серія | Silver Roots Revigres |
| Колекція | Silver Roots |
| Ефект | Мармур |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 3.33 |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 3012X4Q641 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








0 reviews for Плитка Silver Roots Pol - 119.8x277.8 3012X4Q641 Silver Roots з колекції Silver Roots Revigres