1x75 PRJS16 BACCHETTA ALU GOLDENROSE Paul Ceramiche More! з колекції More! Paul Ceramiche
Paul Ceramiche

Керамічна плитка 1x75 PRJS16 BACCHETTA ALU GOLDENROSE Paul Ceramiche More! з колекції More! Paul Ceramiche виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку 1x75 PRJS16 BACCHETTA ALU GOLDENROSE Paul Ceramiche More! найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 1см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 436. |
1x75 PRJS16 BACCHETTA ALU GOLDENROSE Paul Ceramiche More! з колекції More! Paul Ceramiche може бути прочитано англійською мовою як "1x75 PRJS16 Бекчеттєй Ола Гоулденроз Пол Сареміч Мор! з колекції Мор! Пол Сареміч", на неправильно прочитаном як "1x75 PRJS16 Басчетта Алу Голденросе Паул Кераміче Море! з колекції Море! Паул Кераміче". Виробник цієї плитки Paul Ceramiche може бути помилково написаний як Paulceramiche, Paul Ceramich, Пол Сареміч, Паул Кераміче і навіть як Зфгд Сукфьшсру, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 1 × 75 см |
| Вага | 0.32 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Paul Ceramiche |
| Серія | More! |
| Колекція | More! Paul Ceramiche |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 4шт |
| Призначення | Стіна |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | PRJS16 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,23,76) HEX: #c2a495 RGB: 194, 164, 149 | RAL Design: 050 70 10 Bamboo Beige (Бежовий Бамбук)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 436 436 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(20,25,71) HEX: #b59788 RGB: 181, 151, 136 | RAL Design: 050 60 20 Caramel Brown (Карамельно-Коричневий)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










4 reviews for 1x75 PRJS16 BACCHETTA ALU GOLDENROSE Paul Ceramiche More! з колекції More! Paul Ceramiche