1x75 PRJS15 BACCHETTA ALU GOLD Paul Ceramiche More! з колекції More! Paul Ceramiche
Paul Ceramiche

Керамічна плитка 1x75 PRJS15 BACCHETTA ALU GOLD Paul Ceramiche More! з колекції More! Paul Ceramiche виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку 1x75 PRJS15 BACCHETTA ALU GOLD Paul Ceramiche More! найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 1см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5635. |
1x75 PRJS15 BACCHETTA ALU GOLD Paul Ceramiche More! з колекції More! Paul Ceramiche може бути прочитано англійською мовою як "1x75 PRJS15 Бекчеттєй Ола Гоулд Пол Сареміч Мор! з колекції Мор! Пол Сареміч", на неправильно прочитаном як "1x75 PRJS15 Басчетта Алу Голд Паул Кераміче Море! з колекції Море! Паул Кераміче". Виробник цієї плитки Paul Ceramiche може бути помилково написаний як Paulceramiche, Paul Ceramich, Пол Сареміч, Паул Кераміче і навіть як Зфгд Сукфьшсру, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 1 × 75 см |
| Вага | 0.32 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Paul Ceramiche |
| Серія | More! |
| Колекція | More! Paul Ceramiche |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 4шт |
| Призначення | Стіна |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | PRJS15 |
| Ректифікація краю | Ні |
| hsv(60,25,71) HEX: #b5b588 RGB: 181, 181, 136 | RAL Design: 110 70 20 Wall Green (Зелена Стіна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










4 reviews for 1x75 PRJS15 BACCHETTA ALU GOLD Paul Ceramiche More! з колекції More! Paul Ceramiche