

Керамічна плитка 120x240 84133 Lightgrey bookmatch pol Cerdomus Sybil з колекції Sybil Cerdomus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку 120x240 84133 Lightgrey bookmatch pol Cerdomus Sybil найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 240см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
120x240 84133 Lightgrey bookmatch pol Cerdomus Sybil з колекції Sybil Cerdomus може бути прочитано англійською мовою як "120x240 84133 Лайгтгрей букметч пол Сардомас Сйбіл з колекції Сйбіл Сардомас", на неправильно прочитаном як "120x240 84133 Лігхтгреі букматч пол Сердомус Сюбіл з колекції Сюбіл Сердомус". Виробник цієї плитки Cerdomus може бути помилково написаний як Cerdomus, Сардомас, Сердомус і навіть як Суквщьгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 120 × 240 см |
| Вага | 66 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdomus |
| Серія | Sybil |
| Колекція | Sybil Cerdomus |
| Од.вимірювання | набір |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1 набір |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 84133 |
| Ректифікація краю | Так |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for 120x240 84133 Lightgrey bookmatch pol Cerdomus Sybil з колекції Sybil Cerdomus