

Керамічна плитка 120x240 84130 Beige bookmatch pol Cerdomus Sybil з колекції Sybil Cerdomus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку 120x240 84130 Beige bookmatch pol Cerdomus Sybil найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 240см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7443. |
120x240 84130 Beige bookmatch pol Cerdomus Sybil з колекції Sybil Cerdomus може бути прочитано англійською мовою як "120x240 84130 Бейдж букметч пол Сардомас Сйбіл з колекції Сйбіл Сардомас", на неправильно прочитаном як "120x240 84130 Беіге букматч пол Сердомус Сюбіл з колекції Сюбіл Сердомус". Виробник цієї плитки Cerdomus може бути помилково написаний як Cerdomus, Сардомас, Сердомус і навіть як Суквщьгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 120 × 240 см |
| Вага | 66 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdomus |
| Серія | Sybil |
| Колекція | Sybil Cerdomus |
| Од.вимірювання | набір |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1 набір |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 84130 |
| Ректифікація краю | Так |
| Морозостійкість | так |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for 120x240 84130 Beige bookmatch pol Cerdomus Sybil з колекції Sybil Cerdomus