

Керамічна плитка Мозаїка Rl Ruggine Rete 5 X 5 - 30x40 00RL9R82 Riflessi з колекції Riflessi Vogue виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Rl Ruggine Rete 5 X 5 - 30x40 00RL9R82 Riflessi найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8023 Оранжево-коричневий Pantone 7516. |
Мозаїка Rl Ruggine Rete 5 X 5 - 30x40 00RL9R82 Riflessi з колекції Riflessi Vogue може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Рл Р'юггін Рет 5 З 5 30x40 00RL9R82 Ріфлесші з колекції Ріфлесші Вог", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Рл Руггіне Рете 5 Кс 5 30x40 00RL9R82 Ріфлессі з колекції Ріфлессі Вогуе". Виробник цієї плитки Vogue може бути помилково написаний як Vogue, Vogu, Вог, Вогуе і навіть як Мщпгу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 5x5 см |
| Розмір | 30 × 40 см |
| Вага | 15 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Vogue |
| Серія | Riflessi Vogue |
| Колекція | Riflessi |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 |
| Товщина | 7 мм |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянець |
| Артикул виробника | 00RL9R82 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | мозаїка |
| Колір | світло-бежевий коричнево-сірий |
| hsv(20,82,65) HEX: #a64b1e RGB: 166, 75, 30 | RAL Design: 050 40 50 Autumn Red (Осінньо-Червоний)RAL Classic: 8023 Оранжево-коричневийPantone: 7516 7516 | |
| hsv(20,90,59) HEX: #963c0f RGB: 150, 60, 15 | RAL Design: 050 40 50 Autumn Red (Осінньо-Червоний)RAL Classic: 2013 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-оранжевийPantone: 7526 7526 | |
| hsv(27,75,71) HEX: #b56a2d RGB: 181, 106, 45 | RAL Design: 060 50 50 Date Fruit Brown (Коричневий Фінік)RAL Classic: 8023 Оранжево-коричневийPantone: 730 730 | |
| hsv(20,60,88) HEX: #e0875a RGB: 224, 135, 90 | RAL Design: 060 70 50 Topaz Yellow (Жовтий Топаз)RAL Classic: 3022 Лососьово-червонийPantone: 486 486 | |
| hsv(20,69,76) HEX: #c2693c RGB: 194, 105, 60 | RAL Design: 050 50 50 Gold Varnish Brown (Коричнева Жовтофіоль)RAL Classic: 2010 Сигнальний помаранчевийPantone: 7522 7522 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(20,64,82) HEX: #d1784b RGB: 209, 120, 75 | RAL Design: 050 60 50 Orange Yellow (Оранжево-Жовтий)RAL Classic: 2012 Лососьово-оранжевийPantone: 7522 7522 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















0 reviews for Мозаїка Rl Ruggine Rete 5 X 5 - 30x40 00RL9R82 Riflessi з колекції Riflessi Vogue