

Керамічна плитка Мозаїка Rl Smeraldo Rete 5 X 5 - 30x40 00RL9R32 Riflessi з колекції Riflessi Vogue виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Rl Smeraldo Rete 5 X 5 - 30x40 00RL9R32 Riflessi найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6028 Сосновий зелений Pantone 7475. |
Мозаїка Rl Smeraldo Rete 5 X 5 - 30x40 00RL9R32 Riflessi з колекції Riflessi Vogue може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Рл Смаролдо Рет 5 З 5 30x40 00RL9R32 Ріфлесші з колекції Ріфлесші Вог", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Рл Смералдо Рете 5 Кс 5 30x40 00RL9R32 Ріфлессі з колекції Ріфлессі Вогуе". Виробник цієї плитки Vogue може бути помилково написаний як Vogue, Vogu, Вог, Вогуе і навіть як Мщпгу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 5x5 см |
| Розмір | 30 × 40 см |
| Вага | 15 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Vogue |
| Серія | Riflessi Vogue |
| Колекція | Riflessi |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 |
| Товщина | 7 мм |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянець |
| Артикул виробника | 00RL9R32 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | мозаїка |
| hsv(160,43,41) HEX: #3c695a RGB: 60, 105, 90 | RAL Design: 170 40 20 Plantain Green (Зелений Подорожник)RAL Classic: 6028 Сосновий зеленийPantone: 7475 7475 | |
| hsv(160,50,35) HEX: #2d594a RGB: 45, 89, 74 | RAL Design: 170 40 20 Plantain Green (Зелений Подорожник)RAL Classic: 6028 Сосновий зеленийPantone: 561 561 | |
| hsv(160,38,47) HEX: #4a7869 RGB: 74, 120, 105 | RAL Design: 170 50 20 Blackberry Leaf Green (Зелені Листя Ожини)RAL Classic: 6000 Патиново-зеленийPantone: 7475 7475 | |
| hsv(160,60,29) HEX: #1e4a3b RGB: 30, 74, 59 | RAL Design: 170 30 20 Thistle Green (Зелений Чортополох)RAL Classic: 6028 Сосновий зеленийPantone: 561 561 | |
| hsv(160,30,59) HEX: #699687 RGB: 105, 150, 135 | RAL Design: 170 60 20 Cyprus Green (Кіпрський Зелений)RAL Classic: 6027 Світло-зеленийPantone: 5483 5483 | |
| hsv(160,33,53) HEX: #5b8778 RGB: 91, 135, 120 | RAL Design: 170 50 20 Blackberry Leaf Green (Зелені Листя Ожини)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 7475 7475 | |
| hsv(160,27,65) HEX: #79a697 RGB: 121, 166, 151 | RAL Design: 170 70 20 Source Green (Зелене Джерело)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 5483 5483 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















0 reviews for Мозаїка Rl Smeraldo Rete 5 X 5 - 30x40 00RL9R32 Riflessi з колекції Riflessi Vogue