Вставка Tozzetto White 3x3 Vintage Ceramiche Grazia з колекції Vintage Ceramiche Grazia
Ceramiche Grazia

Керамічна плитка Вставка Tozzetto White 3x3 Vintage Ceramiche Grazia з колекції Vintage Ceramiche Grazia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Вставка Tozzetto White 3x3 Vintage Ceramiche Grazia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 3см і довжина плитки дорівнює 3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 317. |
Вставка Tozzetto White 3x3 Vintage Ceramiche Grazia з колекції Vintage Ceramiche Grazia може бути прочитано англійською мовою як "Вставка Тоззетто Віт 3x3 Вінтейдж Сареміч Грезія з колекції Вінтейдж Сареміч Грезія", на неправильно прочитаном як "Вставка Тоззетто Вхіте 3x3 Вінтаге Кераміче Гразіа з колекції Вінтаге Кераміче Гразіа". Виробник цієї плитки Ceramiche Grazia може бути помилково написаний як Ceramichegrazia, Ceramiche Grazi, Сареміч Грезія, Кераміче Гразіа і навіть як Сукфьшсру Пкфяшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 3 × 3 см |
| Вага | 41.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ceramiche Grazia |
| Серія | Vintage Ceramiche Grazia |
| Колекція | Vintage |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.69 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 180 шт / 2.7 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | T1 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Вставка |
| hsv(120,6,94) HEX: #e1f0e1 RGB: 225, 240, 225 | RAL Design: 150 90 10 Alabaster Green (Зелений Алебастр)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 317 317 | |
| hsv(120,7,82) HEX: #c2d1c2 RGB: 194, 209, 194 | RAL Design: 150 85 10 Transparent White (Прозорий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Вставка Tozzetto White 3x3 Vintage Ceramiche Grazia з колекції Vintage Ceramiche Grazia