Вставка Taco Tabaco 6x6 Legend Absolut Keramika з колекції Legend Absolut Keramika
Знято з виробництва


Керамічна плитка Вставка Taco Tabaco 6x6 Legend Absolut Keramika з колекції Legend Absolut Keramika виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Вставка Taco Tabaco 6x6 Legend Absolut Keramika найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6см і довжина плитки дорівнює 6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 6. |
Вставка Taco Tabaco 6x6 Legend Absolut Keramika з колекції Legend Absolut Keramika може бути прочитано англійською мовою як "Вставка Тейко Тебейко 6x6 Ледженд Ебсолат Каремікєй з колекції Ледженд Ебсолат Каремікєй", на неправильно прочитаном як "Вставка Тако Табако 6x6 Легенд Абсолут Кераміка з колекції Легенд Абсолут Кераміка". Виробник цієї плитки Absolut Keramika може бути помилково написаний як Absolutkeramika, Absolut Keramik, Ебсолат Каремікєй, Абсолут Кераміка і навіть як Фиіщдге Лукфьшлф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 6 × 6 см |
| Вага | 41.76 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Absolut Keramika |
| Серія | Legend Absolut Keramika |
| Колекція | Legend |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2.88 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 88 шт / 5.8 кг |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 87035 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Вставка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(24,45,65) HEX: #a6795b RGB: 166, 121, 91 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(15,44,53) HEX: #875b4c RGB: 135, 91, 76 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(15,40,59) HEX: #96695a RGB: 150, 105, 90 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(20,50,35) HEX: #593c2d RGB: 89, 60, 45 | RAL Design: 060 30 20 Peat Brown (Коричневий Торф)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(24,42,71) HEX: #b58769 RGB: 181, 135, 105 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(20,60,29) HEX: #4a2c1e RGB: 74, 44, 30 | RAL Design: 050 20 16 Night Brown (Коричнева Ніч)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 476 476 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




5 reviews for Вставка Taco Tabaco 6x6 Legend Absolut Keramika з колекції Legend Absolut Keramika