

Керамічна плитка Вставка Taco Hermitage 3x3 Octogonal Gayafores з колекції Octogonal Gayafores виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Вставка Taco Hermitage 3x3 Octogonal Gayafores найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 3см і довжина плитки дорівнює 3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6014 Жовто-оливковий Pantone Black 3. |
Вставка Taco Hermitage 3x3 Octogonal Gayafores з колекції Octogonal Gayafores може бути прочитано англійською мовою як "Вставка Тейко Хармітейдж 3x3 Октогонел Гейейфорс з колекції Октогонел Гейейфорс", на неправильно прочитаном як "Вставка Тако Хермітаге 3x3 Остогонал Гаюафорес з колекції Остогонал Гаюафорес". Виробник цієї плитки Gayafores може бути помилково написаний як Gayafores, Гейейфорс, Гаюафорес і навіть як Пфнфащкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 3 × 3 см |
| Вага | 24 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Gayafores |
| Серія | Octogonal Gayafores |
| Колекція | Octogonal |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 100 шт / 1.5 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 65415 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Вставка |
| Колір | коричнево-сірий антрацит |
| hsv(60,33,18) HEX: #2e2e1f RGB: 46, 46, 31 | RAL Design: 110 20 10 Metal Construction Green (Зелена Металоконструкція)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 3 Black 3 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,40,29) HEX: #4a3b2c RGB: 74, 59, 44 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 7533 7533 | |
| hsv(40,38,47) HEX: #78694a RGB: 120, 105, 74 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 | |
| hsv(40,33,53) HEX: #87785b RGB: 135, 120, 91 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 404 404 | |
| hsv(40,30,59) HEX: #968769 RGB: 150, 135, 105 | RAL Design: 090 60 20 Manzanilla Olive (Оливкова Мансанілья)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 409 409 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








3 reviews for Вставка Taco Hermitage 3x3 Octogonal Gayafores з колекції Octogonal Gayafores