

Керамічна плитка Вставка Taco Arno Iris 20x20 Edra Saloni з колекції Edra Saloni виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Вставка Taco Arno Iris 20x20 Edra Saloni найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7443. |
Вставка Taco Arno Iris 20x20 Edra Saloni з колекції Edra Saloni може бути прочитано англійською мовою як "Вставка Тейко Арно Еріс 20x20 Ідрєй Солоні з колекції Ідрєй Солоні", на неправильно прочитаном як "Вставка Тако Арно Іріс 20x20 Едра Салоні з колекції Едра Салоні". Виробник цієї плитки Saloni може бути помилково написаний як Saloni, Salon, Солоні, Салоні і навіть як Іфдщтш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 16.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Saloni |
| Серія | Edra Saloni |
| Колекція | Edra |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4.8 м.кв. |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | невідомо |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | SSH3215525G |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Вставка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(20,20,88) HEX: #e0c2b4 RGB: 224, 194, 180 | RAL Design: 050 80 10 Pale Sienna (Бліда Сієна)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5175 5175 | |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(20,21,82) HEX: #d1b4a5 RGB: 209, 180, 165 | RAL Design: 050 70 10 Bamboo Beige (Бежовий Бамбук)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 5225 5225 | |
| hsv(20,23,76) HEX: #c2a495 RGB: 194, 164, 149 | RAL Design: 050 70 10 Bamboo Beige (Бежовий Бамбук)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 436 436 | |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(20,50,35) HEX: #593c2d RGB: 89, 60, 45 | RAL Design: 060 30 20 Peat Brown (Коричневий Торф)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(30,50,47) HEX: #785a3c RGB: 120, 90, 60 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 7532 7532 | |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Вставка Taco Arno Iris 20x20 Edra Saloni з колекції Edra Saloni