

Керамічна плитка Вставка Moldura Omega Plata 0.5x100 Covelano Grespania з колекції Covelano Grespania виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Вставка Moldura Omega Plata 0.5x100 Covelano Grespania найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 0.5см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 535. |
Вставка Moldura Omega Plata 0.5x100 Covelano Grespania з колекції Covelano Grespania може бути прочитано англійською мовою як "Вставка Моулдєрєй Амегєй Плетєй 0.5x100 Ковелейно Греспенія з колекції Ковелейно Греспенія", на неправильно прочитаном як "Вставка Молдура Омега Плата 0.5x100 Ковелано Греспаніа з колекції Ковелано Греспаніа". Виробник цієї плитки Grespania може бути помилково написаний як Grespania, Grespani, Греспенія, Греспаніа і навіть як Пкуізфтшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 0.5 × 100 см |
| Вага | 31.2 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Grespania |
| Серія | Covelano Grespania |
| Колекція | Covelano |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.41 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 8 шт / 2.64 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Вставка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






3 reviews for Вставка Moldura Omega Plata 0.5x100 Covelano Grespania з колекції Covelano Grespania