Вставка Metro Bevelled Tile 7.5x7.5 Artworks Royal Blue Original Style з колекції Artworks Royal Blue Original Style
Original Style
Керамічна плитка Вставка Metro Bevelled Tile 7.5x7.5 Artworks Royal Blue Original Style з колекції Artworks Royal Blue Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Вставка Metro Bevelled Tile 7.5x7.5 Artworks Royal Blue Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 7.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5026 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий нічний синій Pantone 281. |
Вставка Metro Bevelled Tile 7.5x7.5 Artworks Royal Blue Original Style з колекції Artworks Royal Blue Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Вставка Метро Бевелед Тіл 7.5x7.5 Артворкс Ройел Бле Орігінел Стйл з колекції Артворкс Ройел Бле Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Вставка Метро Бевеллед Тіле 7.5x7.5 Артворкс Роюал Блуе Орігінал Стюле з колекції Артворкс Роюал Блуе Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 7.5 см |
| Вага | 23.14 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Royal Blue Original Style |
| Колекція | Artworks Royal Blue |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 8 шт / 0.1 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | G9010 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Вставка |
| hsv(220,100,35) HEX: #001e59 RGB: 0, 30, 89 | RAL Design: 270 20 29 Effervescent Blue (Потужний Синій)RAL Classic: 5026 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий нічний синійPantone: 281 281 | |
| hsv(228,63,47) HEX: #2c3b78 RGB: 44, 59, 120 | RAL Design: 290 30 40 Official Violet (Офіційний Фіолетовий)RAL Classic: 5002 Ультрамариново-синійPantone: 2746 2746 | |
| hsv(228,45,65) HEX: #5b6aa6 RGB: 91, 106, 166 | RAL Design: 280 50 30 Light Mauve (Яскраво-Ліловий)RAL Classic: 5023 Віддалено-синійPantone: 2726 2726 | |
| hsv(228,71,41) HEX: #1e2d69 RGB: 30, 45, 105 | RAL Design: 290 20 35 Schiava Blue (Синій Троллінгер)RAL Classic: 5013 Кобальтово-синійPantone: 2756 2756 | |
| hsv(228,42,71) HEX: #6978b5 RGB: 105, 120, 181 | RAL Design: 290 50 40 Gladiola Blue (Синій Гладіолус)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 2718 2718 | |
| hsv(228,50,59) HEX: #4b5a96 RGB: 75, 90, 150 | RAL Design: 290 40 40 Iris Blue (Синій Ірис)RAL Classic: 5023 Віддалено-синійPantone: 7455 7455 | |
| hsv(228,38,76) HEX: #7887c2 RGB: 120, 135, 194 | RAL Design: 290 60 35 True Lavender (Справжня Лаванда)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 7452 7452 | |
| hsv(228,83,35) HEX: #0f1e59 RGB: 15, 30, 89 | RAL Design: 290 20 35 Schiava Blue (Синій Троллінгер)RAL Classic: 5026 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий нічний синійPantone: 2758 2758 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















3 reviews for Вставка Metro Bevelled Tile 7.5x7.5 Artworks Royal Blue Original Style з колекції Artworks Royal Blue Original Style