Вставка Gris Inserto 6x14.8 Rhodes STN з колекції Rhodes STN
STN

Керамічна плитка Вставка Gris Inserto 6x14.8 Rhodes STN з колекції Rhodes STN виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Вставка Gris Inserto 6x14.8 Rhodes STN найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6см і довжина плитки дорівнює 14.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7000 Сіра білка Pantone 652. |
Вставка Gris Inserto 6x14.8 Rhodes STN з колекції Rhodes STN може бути прочитано англійською мовою як "Вставка Гріс Інсарто 6x14.8 Родс Стн з колекції Родс Стн", на неправильно прочитаном як "Вставка Гріс Інсерто 6x14.8 Рходес Стн з колекції Рходес Стн". Виробник цієї плитки STN може бути помилково написаний як STN, Стн, Стн і навіть як ІЕТ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 6 × 14.8 см |
| Вага | 27 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | STN |
| Серія | Rhodes STN |
| Колекція | Rhodes |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.42 м.кв. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | невідомо |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Вставка |
| hsv(210,22,53) HEX: #697887 RGB: 105, 120, 135 | RAL Design: 260 50 10 Cypress Grey Blue (Сіро-Синій Кіпаріс)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 652 652 | |
| hsv(210,17,71) HEX: #96a6b5 RGB: 150, 166, 181 | RAL Design: 260 70 10 Petrel Blue Grey (Синьо-Сірий Буревісник)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 7453 7453 | |
| hsv(210,18,65) HEX: #8897a6 RGB: 136, 151, 166 | RAL Design: 260 60 10 Diopside Blue (Синій Діопсид)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 652 652 | |
| hsv(210,20,59) HEX: #788796 RGB: 120, 135, 150 | RAL Design: 260 60 10 Diopside Blue (Синій Діопсид)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 652 652 | |
| hsv(240,7,82) HEX: #c2c2d1 RGB: 194, 194, 209 | RAL Design: 290 80 10 Tulip Soft Blue (Блакитний Тюльпан)RAL Classic: 7045 Телеґрей 1Pantone: 2716 2716 | |
| hsv(210,15,76) HEX: #a5b3c2 RGB: 165, 179, 194 | RAL Design: 260 70 10 Petrel Blue Grey (Синьо-Сірий Буревісник)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 2717 2717 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(210,33,35) HEX: #3c4b59 RGB: 60, 75, 89 | RAL Design: 260 30 10 Bronze Blue (Бронзовий Синій)RAL Classic: 5008 Сіро-синійPantone: 533 533 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




3 reviews for Вставка Gris Inserto 6x14.8 Rhodes STN з колекції Rhodes STN