

Керамічна плитка Вставка Girospecchio Medusa Gold 7x7 Palace Gold Versace з колекції Palace Gold Versace виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Вставка Girospecchio Medusa Gold 7x7 Palace Gold Versace найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7см і довжина плитки дорівнює 7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8000 Зелено-коричневий Pantone 147. |
Вставка Girospecchio Medusa Gold 7x7 Palace Gold Versace з колекції Palace Gold Versace може бути прочитано англійською мовою як "Вставка Гєроспекчє Медазєй Гоулд 7x7 Полейс Гоулд Варсейс з колекції Полейс Гоулд Варсейс", на неправильно прочитаном як "Вставка Гіроспесчіо Медуса Голд 7x7 Палаке Голд Версаке з колекції Палаке Голд Версаке". Виробник цієї плитки Versace може бути помилково написаний як Versace, Versac, Варсейс, Версаке і навіть як Мукіфсу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7 × 7 см |
| Країна | Італія |
| Бренд | Versace |
| Серія | Palace Gold Versace |
| Колекція | Palace Gold |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 0.4 кг |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 118130 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Вставка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,67,53) HEX: #87692d RGB: 135, 105, 45 | RAL Design: 085 50 40 Marshy Green (Зелена Тряса)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 147 147 | |
| hsv(40,60,59) HEX: #96783c RGB: 150, 120, 60 | RAL Design: 085 50 30 Sepia Yellow (Жовта Сепія)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 871 871 | |
| hsv(34,54,76) HEX: #c29459 RGB: 194, 148, 89 | RAL Design: 075 70 40 Brick Yellow (Жовта Обпалена Цегла)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 4655 4655 | |
| hsv(34,50,82) HEX: #d1a469 RGB: 209, 164, 105 | RAL Design: 075 70 40 Brick Yellow (Жовта Обпалена Цегла)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 466 466 | |
| hsv(34,58,71) HEX: #b5884c RGB: 181, 136, 76 | RAL Design: 075 60 40 Funchal Yellow (Жовтий Фуншал)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 4645 4645 | |
| hsv(36,71,41) HEX: #694b1e RGB: 105, 75, 30 | RAL Design: 080 40 30 Ochre Green (Зелена Охра)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 147 147 | |
| hsv(40,40,88) HEX: #e0c287 RGB: 224, 194, 135 | RAL Design: 085 80 30 Moonlight Yellow (Жовте Місячне Світло)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4535 4535 | |
| hsv(34,47,88) HEX: #e0b377 RGB: 224, 179, 119 | RAL Design: 075 80 40 Ash Yellow (Жовтий Ясен)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 728 728 | |
| hsv(36,83,35) HEX: #593c0f RGB: 89, 60, 15 | RAL Design: 080 30 26 Smoked Oak Brown (Коричневий Димчастий Дуб)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 161 161 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








3 reviews for Вставка Girospecchio Medusa Gold 7x7 Palace Gold Versace з колекції Palace Gold Versace