Вставка Estrella Set Cooper 6.7x6.7 Core Absolut Keramika з колекції Core Absolut Keramika
Знято з виробництва


Керамічна плитка Вставка Estrella Set Cooper 6.7x6.7 Core Absolut Keramika з колекції Core Absolut Keramika виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Вставка Estrella Set Cooper 6.7x6.7 Core Absolut Keramika найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6.7см і довжина плитки дорівнює 6.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Вставка Estrella Set Cooper 6.7x6.7 Core Absolut Keramika з колекції Core Absolut Keramika може бути прочитано англійською мовою як "Вставка Істрелєй Сет Купар 6.7x6.7 Кор Ебсолат Каремікєй з колекції Кор Ебсолат Каремікєй", на неправильно прочитаном як "Вставка Естрелла Сет Супер 6.7x6.7 Коре Абсолут Кераміка з колекції Коре Абсолут Кераміка". Виробник цієї плитки Absolut Keramika може бути помилково написаний як Absolutkeramika, Absolut Keramik, Ебсолат Каремікєй, Абсолут Кераміка і навіть як Фиіщдге Лукфьшлф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 6.7 × 6.7 см |
| Вага | 37.12 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Absolut Keramika |
| Серія | Core Absolut Keramika |
| Колекція | Core |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2.56 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 100 шт / 4.5 кг |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | ABS2268 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Вставка |
| Колір | білий антрацит |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,25,24) HEX: #3d2e2e RGB: 61, 46, 46 | RAL Design: 020 20 05 Deep Brown (Коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




3 reviews for Вставка Estrella Set Cooper 6.7x6.7 Core Absolut Keramika з колекції Core Absolut Keramika