

Керамічна плитка Вставка Estrella Chelsea Beige 6.7x6.7 Cross Azulev з колекції Cross Azulev виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Вставка Estrella Chelsea Beige 6.7x6.7 Cross Azulev найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6.7см і довжина плитки дорівнює 6.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Вставка Estrella Chelsea Beige 6.7x6.7 Cross Azulev з колекції Cross Azulev може бути прочитано англійською мовою як "Вставка Істрелєй Челсеей Бейдж 6.7x6.7 Крос Езулев з колекції Крос Езулев", на неправильно прочитаном як "Вставка Естрелла Челсеа Беіге 6.7x6.7 Сросс Азулев з колекції Сросс Азулев". Виробник цієї плитки Azulev може бути помилково написаний як Azulev, Езулев, Азулев і навіть як Фягдум, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 6.7 × 6.7 см |
| Вага | 15.34 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Azulev |
| Серія | Cross Azulev |
| Колекція | Cross |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.72 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 100 шт / 4.995 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 8435009586545 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Вставка |
| Колір | білий коричнево-сірий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(30,50,24) HEX: #3d2e1f RGB: 61, 46, 31 | RAL Design: 080 20 10 Vanilla Bean Brown (Коричневий Стручок Ванілі)RAL Classic: 8028 ТеракотовийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(30,40,29) HEX: #4a3b2c RGB: 74, 59, 44 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 7533 7533 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Вставка Estrella Chelsea Beige 6.7x6.7 Cross Azulev з колекції Cross Azulev