

Керамічна плитка Вставка Decoro Vietri Mix 5x5 Materia Novabell з колекції Materia Novabell виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Вставка Decoro Vietri Mix 5x5 Materia Novabell найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Вставка Decoro Vietri Mix 5x5 Materia Novabell з колекції Materia Novabell може бути прочитано англійською мовою як "Вставка Декоро Ва'єтрі Мікс 5x5 Мейтарія Новейбел з колекції Мейтарія Новейбел", на неправильно прочитаном як "Вставка Декоро Віетрі Мікс 5x5 Матеріа Новабелл з колекції Матеріа Новабелл". Виробник цієї плитки NovaBell може бути помилково написаний як NovaBell, Новейбел, Новабелл і навіть як ТщмфИудд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5 × 5 см |
| Вага | 0.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | NovaBell |
| Серія | Materia Novabell |
| Колекція | Materia |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 6 шт / 0.2 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | MAT D36K |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Вставка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(220,55,65) HEX: #4b69a6 RGB: 75, 105, 166 | RAL Design: 270 50 30 Sage Blossom Blue (Синя Квітка Шавлії)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 7455 7455 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Вставка Decoro Vietri Mix 5x5 Materia Novabell з колекції Materia Novabell