Вставка Cardigan Buff On Green 5.3x5.3 Victorian Floor Tiles Original Style з колекції Victorian Floor Tiles Original Style
Original Style
Керамічна плитка Вставка Cardigan Buff On Green 5.3x5.3 Victorian Floor Tiles Original Style з колекції Victorian Floor Tiles Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Вставка Cardigan Buff On Green 5.3x5.3 Victorian Floor Tiles Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5.3см і довжина плитки дорівнює 5.3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1011 Коричнево-бежевий Pantone 7536. |
Вставка Cardigan Buff On Green 5.3x5.3 Victorian Floor Tiles Original Style з колекції Victorian Floor Tiles Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Вставка Кардіген 'юфф Он Грін 5.3x5.3 Вікторайян Флур Тілс Орігінел Стйл з колекції Вікторайян Флур Тілс Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Вставка Кардіган Буфф Он Греен 5.3x5.3 Вісторіан Флур Тілес Орігінал Стюле з колекції Вісторіан Флур Тілес Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5.3 × 5.3 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Victorian Floor Tiles Original Style |
| Колекція | Victorian Floor Tiles |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 44 шт / 0.06 кг |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 6298V |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Вставка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(36,42,71) HEX: #b59769 RGB: 181, 151, 105 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(40,33,53) HEX: #87785b RGB: 135, 120, 91 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 404 404 | |
| hsv(45,40,59) HEX: #96875a RGB: 150, 135, 90 | RAL Design: 090 60 30 Camouflage Olive (Захисний Оливковий)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 451 451 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Вставка Cardigan Buff On Green 5.3x5.3 Victorian Floor Tiles Original Style з колекції Victorian Floor Tiles Original Style