

Керамічна плитка Вставка Adamant Okinawa Carbon 22x38 World Woods Vives з колекції World Woods Vives виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Вставка Adamant Okinawa Carbon 22x38 World Woods Vives найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 22см і довжина плитки дорівнює 38см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Вставка Adamant Okinawa Carbon 22x38 World Woods Vives з колекції World Woods Vives може бути прочитано англійською мовою як "Вставка Едемент Окінеєй Карбон 22x38 Ворлд Вудс Вівс з колекції Ворлд Вудс Вівс", на неправильно прочитаном як "Вставка Адамант Окінава Карбон 22x38 Ворлд Вудс Вівес з колекції Ворлд Вудс Вівес". Виробник цієї плитки Vives може бути помилково написаний як Vives, Вівс, Вівес і навіть як Мшмуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 22 × 38 см |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Vives |
| Серія | World Woods Vives |
| Колекція | World Woods |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 12 шт / 12.53 кг |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | L244000911 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Вставка |
| Колір | білий антрацит |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,50,12) HEX: #1f1f0f RGB: 31, 31, 15 | RAL Design: 110 30 20 Nori Seaweed Green (Чорно-Зелена Водорість Норі)RAL Classic: 8028 ТеракотовийPantone: 5743 5743 | |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








5 reviews for Вставка Adamant Okinawa Carbon 22x38 World Woods Vives з колекції World Woods Vives