

Керамічна плитка Куточок 8x8 187-Az-Unal Azul-Public Pools-A035338 з колекції Public Pools Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Куточок 8x8 187-Az-Unal Azul-Public Pools-A035338 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 8см і довжина плитки дорівнює 8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Куточок 8x8 187-Az-Unal Azul-Public Pools-A035338 з колекції Public Pools Ape може бути прочитано англійською мовою як "Куточок 8x8 187 Ез Юнел Езул П'юблік Пулс A035338 з колекції П'юблік Пулс Еп", на неправильно прочитаном як "Куточок 8x8 187 Аз Унал Азул Публіс Пулс A035338 з колекції Публіс Пулс Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 8 × 8 см |
| Вага | 0.61 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Public Pools |
| Колекція | Public Pools Ape |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 4 шт |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | A035338 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Куток |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(200,25,71) HEX: #88a6b5 RGB: 136, 166, 181 | RAL Design: 240 70 15 Bermuda Blue (Бермудський Синій)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 645 645 | |
| hsv(200,21,82) HEX: #a5c2d1 RGB: 165, 194, 209 | RAL Design: 240 80 10 Light Topaz Soft Blue (Світло-Блакитний Топаз)RAL Classic: 7040 Сіре вікноPantone: 278 278 | |
| hsv(180,6,94) HEX: #e1f0f0 RGB: 225, 240, 240 | RAL Design: 220 90 05 Cold Soft Blue (Блакитне Холодне Світло)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 277 277 | |
| hsv(200,23,76) HEX: #95b3c2 RGB: 149, 179, 194 | RAL Design: 240 70 15 Bermuda Blue (Бермудський Синій)RAL Classic: 7040 Сіре вікноPantone: 278 278 | |
| hsv(200,20,88) HEX: #b4d1e0 RGB: 180, 209, 224 | RAL Design: 250 80 15 Himalaya Blue (Гімалайський Синій)RAL Classic: 7040 Сіре вікноPantone: 278 278 | |
| hsv(180,7,88) HEX: #d1e0e0 RGB: 209, 224, 224 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 | |
| hsv(150,20,59) HEX: #789687 RGB: 120, 150, 135 | RAL Design: 170 60 15 Bitter Clover Green (Зелений Гіркий Конюшина)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 5493 5493 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Куточок 8x8 187-Az-Unal Azul-Public Pools-A035338 з колекції Public Pools Ape