

Керамічна плитка Куточок 4x4 177-Mr-Una Marino-Public Pools-A035320 з колекції Public Pools Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Куточок 4x4 177-Mr-Una Marino-Public Pools-A035320 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 4см і довжина плитки дорівнює 4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5001 Зелено-синій Pantone 647. |
Куточок 4x4 177-Mr-Una Marino-Public Pools-A035320 з колекції Public Pools Ape може бути прочитано англійською мовою як "Куточок 4x4 177 Мр Юнєй Маріно П'юблік Пулс A035320 з колекції П'юблік Пулс Еп", на неправильно прочитаном як "Куточок 4x4 177 Мр Уна Маріно Публіс Пулс A035320 з колекції Публіс Пулс Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 4 × 4 см |
| Вага | 0.41 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Public Pools |
| Колекція | Public Pools Ape |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 4 шт |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | A035320 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Куток |
| Колір | білий |
| hsv(210,67,35) HEX: #1d3b59 RGB: 29, 59, 89 | RAL Design: 270 30 25 Grape Blue (Виноградний Синій)RAL Classic: 5001 Зелено-синійPantone: 647 647 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(216,63,47) HEX: #2c4b78 RGB: 44, 75, 120 | RAL Design: 280 30 30 Deep Blue (Глибокий Синій)RAL Classic: 5009 Блакитно-синійPantone: 653 653 | |
| hsv(220,60,29) HEX: #1e2c4a RGB: 30, 44, 74 | RAL Design: 280 20 20 Manganese Black (Чорний Марганець)RAL Classic: 5013 Кобальтово-синійPantone: 2766 2766 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Куточок 4x4 177-Mr-Una Marino-Public Pools-A035320 з колекції Public Pools Ape