

Керамічна плитка Куточок 3,5x2 Ang. Bordura D. Pavone Mat - Amarcord - BAMA99 з колекції Amarcord Grazia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Куточок 3,5x2 Ang. Bordura D. Pavone Mat - Amarcord - BAMA99 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2см і довжина плитки дорівнює 3.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Куточок 3,5x2 Ang. Bordura D. Pavone Mat - Amarcord - BAMA99 з колекції Amarcord Grazia може бути прочитано англійською мовою як "Куточок 3,5x2 Енг. Бордєрєй Д. Певан Мет Емаркорд BAMA99 з колекції Емаркорд Грезія", на неправильно прочитаном як "Куточок 3,5x2 Анг. Бордура Д. Павоне Мат Амаркорд BAMA99 з колекції Амаркорд Гразіа". Виробник цієї плитки Grazia може бути помилково написаний як Grazia, Grazi, Грезія, Гразіа і навіть як Пкфяшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 2 × 3.5 см |
| Вага | 0.45 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Grazia |
| Серія | Amarcord |
| Колекція | Amarcord Grazia |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 15 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 60 шт |
| Штук в упаковці | 60 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | BAMA99 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Куток |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(190,46,76) HEX: #69b3c2 RGB: 105, 179, 194 | RAL Design: 220 70 25 Blouson Blue (Синій Блузон)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 2985 2985 | |
| hsv(189,58,71) HEX: #4ca5b5 RGB: 76, 165, 181 | RAL Design: 220 60 25 Summer Turquoise Blue (Синя Літня Бірюза)RAL Classic: 5012 БлакитнийPantone: 298 298 | |
| hsv(192,36,82) HEX: #86c2d1 RGB: 134, 194, 209 | RAL Design: 230 70 20 Tennis Blue (Тенісний Синій)RAL Classic: 6027 Світло-зеленийPantone: 297 297 | |
| hsv(190,55,65) HEX: #4b97a6 RGB: 75, 151, 166 | RAL Design: 220 60 25 Summer Turquoise Blue (Синя Літня Бірюза)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 7459 7459 | |
| hsv(200,43,41) HEX: #3c5a69 RGB: 60, 90, 105 | RAL Design: 240 40 15 Celeste Blue (Синя Целеста)RAL Classic: 5000 Фіолетово-синійPantone: 5405 5405 | |
| hsv(192,50,59) HEX: #4b8796 RGB: 75, 135, 150 | RAL Design: 230 50 20 Casual Blue (Досуговий Синій)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 7459 7459 | |
| hsv(195,50,47) HEX: #3c6978 RGB: 60, 105, 120 | RAL Design: 230 50 20 Casual Blue (Досуговий Синій)RAL Classic: 5025 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий тирлично-синійPantone: 653 653 | |
| hsv(192,56,53) HEX: #3b7887 RGB: 59, 120, 135 | RAL Design: 220 50 20 Shady Blue (Синя Тінь)RAL Classic: 5025 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий тирлично-синійPantone: 7459 7459 | |
| hsv(195,27,88) HEX: #a4d1e0 RGB: 164, 209, 224 | RAL Design: 230 80 20 Light Blue (Світло-Синій)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 283 283 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Куточок 3,5x2 Ang. Bordura D. Pavone Mat - Amarcord - BAMA99 з колекції Amarcord Grazia