

Керамічна плитка Куточок 2x2 Vintage Angext Torello Natural-Vintage-A018927 з колекції Vintage Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Куточок 2x2 Vintage Angext Torello Natural-Vintage-A018927 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2см і довжина плитки дорівнює 2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Куточок 2x2 Vintage Angext Torello Natural-Vintage-A018927 з колекції Vintage Ape може бути прочитано англійською мовою як "Куточок 2x2 Вінтейдж Енджекст Торело Нетєрел Вінтейдж A018927 з колекції Вінтейдж Еп", на неправильно прочитаном як "Куточок 2x2 Вінтаге Ангекст Торелло Натурал Вінтаге A018927 з колекції Вінтаге Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 2 × 2 см |
| Вага | 0.46 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Vintage |
| Колекція | Vintage Ape |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 17 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 150 шт |
| Штук в упаковці | 150 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | A018927 |
| Вид | Куток |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Куточок 2x2 Vintage Angext Torello Natural-Vintage-A018927 з колекції Vintage Ape