

Керамічна плитка Кутовий елемент 4x24,5 175-Mr-Media Cana Marino-Public Pools-A035310 з колекції Public Pools Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Кутовий елемент 4x24,5 175-Mr-Media Cana Marino-Public Pools-A035310 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 4см і довжина плитки дорівнює 24.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5013 Кобальтово-синій Pantone 534. |
Кутовий елемент 4x24,5 175-Mr-Media Cana Marino-Public Pools-A035310 з колекції Public Pools Ape може бути прочитано англійською мовою як "Кутовий елемент 4x24,5 175 Мр Медія Кенєй Маріно П'юблік Пулс A035310 з колекції П'юблік Пулс Еп", на неправильно прочитаном як "Кутовий елемент 4x24,5 175 Мр Медіа Сана Маріно Публіс Пулс A035310 з колекції Публіс Пулс Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 4 × 24.5 см |
| Вага | 9.67 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Public Pools |
| Колекція | Public Pools Ape |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 50 шт |
| Штук в упаковці | 50 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | A035310 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Кутовий елемент |
| Колір | білий |
| hsv(225,57,41) HEX: #2d3c69 RGB: 45, 60, 105 | RAL Design: 290 30 35 British Mauve (Британський Ліловий)RAL Classic: 5013 Кобальтово-синійPantone: 534 534 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(216,63,47) HEX: #2c4b78 RGB: 44, 75, 120 | RAL Design: 280 30 30 Deep Blue (Глибокий Синій)RAL Classic: 5009 Блакитно-синійPantone: 653 653 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Кутовий елемент 4x24,5 175-Mr-Media Cana Marino-Public Pools-A035310 з колекції Public Pools Ape