

Керамічна плитка Кутова сходинка 28x28 Angulapiscina Ext Pure-Oxford-A031994 з колекції Oxford Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Кутова сходинка 28x28 Angulapiscina Ext Pure-Oxford-A031994 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 28см і довжина плитки дорівнює 28см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Кутова сходинка 28x28 Angulapiscina Ext Pure-Oxford-A031994 з колекції Oxford Ape може бути прочитано англійською мовою як "Кутова сходинка 28x28 Енгулепіссінєй Ікст Пєр Оксфорд A031994 з колекції Оксфорд Еп", на неправильно прочитаном як "Кутова сходинка 28x28 Ангулапіссіна Екст Пуре Оксфорд A031994 з колекції Оксфорд Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 28 × 28 см |
| Вага | 4.07 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Oxford |
| Колекція | Oxford Ape |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 12,5 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1 шт |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | A031994 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Кутова сходинка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | сірий білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Кутова сходинка 28x28 Angulapiscina Ext Pure-Oxford-A031994 з колекції Oxford Ape