Сходинка Флоринтинер Rojo 32.5x33 Jasper Gres De Aragon з колекції Jasper Gres De Aragon
Gres De Aragon

Керамічна плитка Сходинка Флоринтинер Rojo 32.5x33 Jasper Gres De Aragon з колекції Jasper Gres De Aragon виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Сходинка Флоринтинер Rojo 32.5x33 Jasper Gres De Aragon найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.5см і довжина плитки дорівнює 33см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Сходинка Флоринтинер Rojo 32.5x33 Jasper Gres De Aragon з колекції Jasper Gres De Aragon може бути прочитано англійською мовою як "Сходинка Флоринтинер Роджо 32.5x33 Джеспар Грс Д Арейгон з колекції Джеспар Грс Д Арейгон", на неправильно прочитаном як "Сходинка Флоринтинер Роджо 32.5x33 Джаспер Грес Де Арагон з колекції Джаспер Грес Де Арагон". Виробник цієї плитки Gres De Aragon може бути помилково написаний як Gresdearagon, Грс Д Арейгон, Грес Де Арагон і навіть як Пкуі Ву Фкфпщт, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.5 × 33 см |
| Вага | 6.8 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Gres De Aragon |
| Серія | Jasper Gres De Aragon |
| Колекція | Jasper |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.5 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 6 шт / 11.6 кг |
| Штук в упаковці | 22 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Сходинка |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,33,35) HEX: #593c3c RGB: 89, 60, 60 | RAL Design: 020 30 10 Budapest Brown (Будапештський Коричневий)RAL Classic: 8017 Шоколадно-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,29,41) HEX: #694a4a RGB: 105, 74, 74 | RAL Design: 020 40 10 Nut Brown (Коричневе Горіхове Дерево)RAL Classic: 8015 Каштаново-коричневийPantone: 5205 5205 | |
| hsv(0,25,47) HEX: #785a5a RGB: 120, 90, 90 | RAL Design: 020 40 10 Nut Brown (Коричневе Горіхове Дерево)RAL Classic: 8015 Каштаново-коричневийPantone: 5205 5205 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Сходинка Флоринтинер Rojo 32.5x33 Jasper Gres De Aragon з колекції Jasper Gres De Aragon