Сходинка Step Tread Corner Dark Grey 10x10 Dorset Woolliscroft Original Style з колекції Dorset Woolliscroft Original Style
Original Style
Керамічна плитка Сходинка Step Tread Corner Dark Grey 10x10 Dorset Woolliscroft Original Style з колекції Dorset Woolliscroft Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Сходинка Step Tread Corner Dark Grey 10x10 Dorset Woolliscroft Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 10см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Сходинка Step Tread Corner Dark Grey 10x10 Dorset Woolliscroft Original Style з колекції Dorset Woolliscroft Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Сходинка Степ Трід Корнар Дарк Грей 10x10 Дорсет Вуліскрофт Орігінел Стйл з колекції Дорсет Вуліскрофт Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Сходинка Степ Треад Корнер Дарк Греі 10x10 Дорсет Вулліссрофт Орігінал Стюле з колекції Дорсет Вулліссрофт Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 10 см |
| Вага | 21.5 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Dorset Woolliscroft Original Style |
| Колекція | Dorset Woolliscroft |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.96 м.кв. |
| Товщина | 12 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 28 шт / 0.26 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | DW-SADGR1010 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Сходинка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







3 reviews for Сходинка Step Tread Corner Dark Grey 10x10 Dorset Woolliscroft Original Style з колекції Dorset Woolliscroft Original Style