

Керамічна плитка Сходинка Silver Engraved Stair 29.7x59.7 Tacoma Cerrad з колекції Tacoma Cerrad виробництва Польща хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Сходинка Silver Engraved Stair 29.7x59.7 Tacoma Cerrad найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.7см і довжина плитки дорівнює 59.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвий Pantone 535. |
Сходинка Silver Engraved Stair 29.7x59.7 Tacoma Cerrad з колекції Tacoma Cerrad може бути прочитано англійською мовою як "Сходинка Сілвар Інгрейвед Стейр 29.7x59.7 Тейкомєй Сарред з колекції Тейкомєй Сарред", на неправильно прочитаном як "Сходинка Сілвер Енгравед Стаір 29.7x59.7 Такома Керрад з колекції Такома Керрад". Виробник цієї плитки Cerrad може бути помилково написаний як Cerrad, Сарред, Керрад і навіть як Суккфв, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.7 × 59.7 см |
| Вага | 17.82 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Cerrad |
| Серія | Tacoma Cerrad |
| Колекція | Tacoma |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.94 м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 8 шт / 26.1 кг |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Сходинка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









5 reviews for Сходинка Silver Engraved Stair 29.7x59.7 Tacoma Cerrad з колекції Tacoma Cerrad