Сходинка Peldano Fiorentino Etna 33.3x33.3 Natura Exagres з колекції Natura Exagres
Exagres

Керамічна плитка Сходинка Peldano Fiorentino Etna 33.3x33.3 Natura Exagres з колекції Natura Exagres виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Сходинка Peldano Fiorentino Etna 33.3x33.3 Natura Exagres найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33.3см і довжина плитки дорівнює 33.3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Сходинка Peldano Fiorentino Etna 33.3x33.3 Natura Exagres з колекції Natura Exagres може бути прочитано англійською мовою як "Сходинка Пелдейно Фєрентіно Ітнєй 33.3x33.3 Нетєрєй Іксегрс з колекції Нетєрєй Іксегрс", на неправильно прочитаном як "Сходинка Пелдано Фіорентіно Етна 33.3x33.3 Натура Ексагрес з колекції Натура Ексагрес". Виробник цієї плитки Exagres може бути помилково написаний як Exagres, Іксегрс, Ексагрес і навіть як Учфпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 33.3 × 33.3 см |
| Вага | 18.063 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Exagres |
| Серія | Natura Exagres |
| Колекція | Natura |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.81 м.кв. |
| Товщина | 12 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 12.5 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 759970 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Сходинка |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




5 reviews for Сходинка Peldano Fiorentino Etna 33.3x33.3 Natura Exagres з колекції Natura Exagres