

Керамічна плитка Сходинка 4.8x60 84526 Black battiscala(sx) pol Cerdomus Sybil з колекції Sybil Cerdomus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Сходинка 4.8x60 84526 Black battiscala(sx) pol Cerdomus Sybil найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 4.8см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Сходинка 4.8x60 84526 Black battiscala(sx) pol Cerdomus Sybil з колекції Sybil Cerdomus може бути прочитано англійською мовою як "Сходинка 4.8x60 84526 Блек беттісколе(сгз) пол Сардомас Сйбіл з колекції Сйбіл Сардомас", на неправильно прочитаном як "Сходинка 4.8x60 84526 Бласк баттіссала(скс) пол Сердомус Сюбіл з колекції Сюбіл Сердомус". Виробник цієї плитки Cerdomus може бути помилково написаний як Cerdomus, Сардомас, Сердомус і навіть як Суквщьгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 4.8 × 60 см |
| Вага | 15 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdomus |
| Серія | Sybil |
| Колекція | Sybil Cerdomus |
| Од.вимірювання | набір |
| Площа в упаковці | 10 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 10наборів |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 84526 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Сходинка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Сходинка 4.8x60 84526 Black battiscala(sx) pol Cerdomus Sybil з колекції Sybil Cerdomus