

Керамічна плитка Сходинка 33x120 223293 PELD. RECTO LAKEVIEW OAK Colorker Lakeview з колекції Lakeview Colorker виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Сходинка 33x120 223293 PELD. RECTO LAKEVIEW OAK Colorker Lakeview найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Сходинка 33x120 223293 PELD. RECTO LAKEVIEW OAK Colorker Lakeview з колекції Lakeview Colorker може бути прочитано англійською мовою як "Сходинка 33x120 223293 Пелд. Ректо Лейкевіу Оук Колоркар Лейкевіу з колекції Лейкевіу Колоркар", на неправильно прочитаном як "Сходинка 33x120 223293 Пелд. Ресто Лакевіев Оак Колоркер Лакевіев з колекції Лакевіев Колоркер". Виробник цієї плитки Colorker може бути помилково написаний як Colorker, Колоркар, Колоркер і навіть як Сщдщклук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 33 × 120 см |
| Вага | 23.64 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Colorker |
| Серія | Lakeview |
| Колекція | Lakeview Colorker |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 2шт |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Артикул виробника | 223293 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Сходинка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | білий коричнево-сірий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,44,53) HEX: #87694c RGB: 135, 105, 76 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 | |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(40,50,35) HEX: #594a2d RGB: 89, 74, 45 | RAL Design: 085 40 20 Khaki Green (Зелений Хакі)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 448 448 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Сходинка 33x120 223293 PELD. RECTO LAKEVIEW OAK Colorker Lakeview з колекції Lakeview Colorker