Сходинка 30x120 Gateway Stairs Manhattan Grey - Gateway - 2732 SR60 0 з колекції Gateway Villeroy Boch
Villeroy Boch

Керамічна плитка Сходинка 30x120 Gateway Stairs Manhattan Grey - Gateway - 2732 SR60 0 з колекції Gateway Villeroy Boch виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Сходинка 30x120 Gateway Stairs Manhattan Grey - Gateway - 2732 SR60 0 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.7см і довжина плитки дорівнює 119.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвий Pantone 535. |
Сходинка 30x120 Gateway Stairs Manhattan Grey - Gateway - 2732 SR60 0 з колекції Gateway Villeroy Boch може бути прочитано англійською мовою як "Сходинка 30x120 Гетуей Стейрс Менхеттен Грей Гетуей 2732 SR60 0 з колекції Гетуей Віларой Боч", на неправильно прочитаном як "Сходинка 30x120 Гатеваі Стаірс Манхаттан Греі Гатеваі 2732 SR60 0 з колекції Гатеваі Віллероі Боч". Виробник цієї плитки Villeroy Boch може бути помилково написаний як Villeroyboch, Віларой Боч, Віллероі Боч і навіть як Мшддукщн Ищср, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 29.7 × 119.7 см |
| Вага | 21.3 кг |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | Villeroy Boch |
| Серія | Gateway |
| Колекція | Gateway Villeroy Boch |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 3 шт |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | 2732 SR60 0 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Сходинка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Сходинка 30x120 Gateway Stairs Manhattan Grey - Gateway - 2732 SR60 0 з колекції Gateway Villeroy Boch