

Керамічна плитка Сходинка 28x66,5 Bordepiscina Slate-Oxford-A031989 з колекції Oxford Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Сходинка 28x66,5 Bordepiscina Slate-Oxford-A031989 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 28см і довжина плитки дорівнює 66.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Сходинка 28x66,5 Bordepiscina Slate-Oxford-A031989 з колекції Oxford Ape може бути прочитано англійською мовою як "Сходинка 28x66,5 Бордепіссінєй Слейт Оксфорд A031989 з колекції Оксфорд Еп", на неправильно прочитаном як "Сходинка 28x66,5 Бордепіскіна Слате Оксфорд A031989 з колекції Оксфорд Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 28 × 66.5 см |
| Вага | 11.56 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Oxford |
| Колекція | Oxford Ape |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 45 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1 шт |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | A031989 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Сходинка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | сірий білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Сходинка 28x66,5 Bordepiscina Slate-Oxford-A031989 з колекції Oxford Ape