

Керамічна плитка Сходинка 12x24,5 250-Blmr Romo/As Blanco-Public Pools-A035349 з колекції Public Pools Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Сходинка 12x24,5 250-Blmr Romo/As Blanco-Public Pools-A035349 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 12см і довжина плитки дорівнює 24.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Сходинка 12x24,5 250-Blmr Romo/As Blanco-Public Pools-A035349 з колекції Public Pools Ape може бути прочитано англійською мовою як "Сходинка 12x24,5 250 Блмр Ромо/ес Бленко П'юблік Пулс A035349 з колекції П'юблік Пулс Еп", на неправильно прочитаном як "Сходинка 12x24,5 250 Блмр Ромо/ас Бланко Публіс Пулс A035349 з колекції Публіс Пулс Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 12 × 24.5 см |
| Вага | 19.59 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Public Pools |
| Колекція | Public Pools Ape |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 35 шт |
| Штук в упаковці | 35 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | A035349 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Сходинка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(210,67,53) HEX: #2d5a87 RGB: 45, 90, 135 | RAL Design: 270 40 30 Make-Up Blue (Косметичний Синій)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 647 647 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Сходинка 12x24,5 250-Blmr Romo/As Blanco-Public Pools-A035349 з колекції Public Pools Ape