Спецелемент Terreno Viva W484DF14 5.2x35.5 Galena Feldhaus з колекції Galena Feldhaus
Feldhaus

Керамічна плитка Спецелемент Terreno Viva W484DF14 5.2x35.5 Galena Feldhaus з колекції Galena Feldhaus виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Спецелемент Terreno Viva W484DF14 5.2x35.5 Galena Feldhaus найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5.2см і довжина плитки дорівнює 35.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8002 Сигнальний коричневий Pantone 437. |
Спецелемент Terreno Viva W484DF14 5.2x35.5 Galena Feldhaus з колекції Galena Feldhaus може бути прочитано англійською мовою як "Спецелемент Таррено Вівєй W484DF14 5.2x35.5 Голенєй Фелдхос з колекції Голенєй Фелдхос", на неправильно прочитаном як "Спецелемент Террено Віва W484DF14 5.2x35.5 Галена Фелдхаус з колекції Галена Фелдхаус". Виробник цієї плитки Feldhaus може бути помилково написаний як Feldhaus, Фелдхос, Фелдхаус і навіть як Аудврфгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5.2 × 35.5 см |
| Вага | 26.2 кг |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | Feldhaus |
| Серія | Galena Feldhaus |
| Колекція | Galena |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.62 м.кв. |
| Товщина | 14 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 12 шт / 6.2 кг |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | W484DF14 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Спецелемент |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(15,44,53) HEX: #875b4c RGB: 135, 91, 76 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(15,50,47) HEX: #784b3c RGB: 120, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Спецелемент Terreno Viva W484DF14 5.2x35.5 Galena Feldhaus з колекції Galena Feldhaus