

Керамічна плитка Спецелемент сходинки 4,8x60 Grey Batt(Sx) Nat - Skorpion - 80235 з колекції Skorpion Cerdomus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Спецелемент сходинки 4,8x60 Grey Batt(Sx) Nat - Skorpion - 80235 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 4.8см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Спецелемент сходинки 4,8x60 Grey Batt(Sx) Nat - Skorpion - 80235 з колекції Skorpion Cerdomus може бути прочитано англійською мовою як "Спецелемент сходинки 4,8x60 Грей Бетт(сгз) Нет Скорпе 80235 з колекції Скорпе Сардомас", на неправильно прочитаном як "Спецелемент сходинки 4,8x60 Греі Батт(скс) Нат Скорпіон 80235 з колекції Скорпіон Сердомус". Виробник цієї плитки Cerdomus може бути помилково написаний як Cerdomus, Сардомас, Сердомус і навіть як Суквщьгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 4.8 × 60 см |
| Вага | 15 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdomus |
| Серія | Skorpion |
| Колекція | Skorpion Cerdomus |
| Од.вимірювання | компл |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 10компл. |
| Штук в упаковці | пл. |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | 80235 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Спецелемент сходинки |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Спецелемент сходинки 4,8x60 Grey Batt(Sx) Nat - Skorpion - 80235 з колекції Skorpion Cerdomus