Спецелемент Grigio Angolo Matita Este 1.5x1.5 Villa D Este Vallelunga з колекції Villa D Este Vallelunga



Керамічна плитка Спецелемент Grigio Angolo Matita Este 1.5x1.5 Villa D Este Vallelunga з колекції Villa D Este Vallelunga виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Спецелемент Grigio Angolo Matita Este 1.5x1.5 Villa D Este Vallelunga найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 1.5см і довжина плитки дорівнює 1.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Спецелемент Grigio Angolo Matita Este 1.5x1.5 Villa D Este Vallelunga з колекції Villa D Este Vallelunga може бути прочитано англійською мовою як "Спецелемент Грігє Енголо Метітєй Іст 1.5x1.5 Вілєй Д Іст Велелангєй з колекції Вілєй Д Іст Велелангєй", на неправильно прочитаном як "Спецелемент Грігіо Анголо Матіта Есте 1.5x1.5 Вілла Д Есте Валлелунга з колекції Вілла Д Есте Валлелунга". Виробник цієї плитки Vallelunga може бути помилково написаний як Vallelunga, Vallelung, Велелангєй, Валлелунга і навіть як Мфддудгтпф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 1.5 × 1.5 см |
| Вага | 8.23 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Vallelunga |
| Серія | Villa D Este Vallelunga |
| Колекція | Villa D Este |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.466 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 10 шт / 0.03 кг |
| Штук в упаковці | 28 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | G124360 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Спецелемент |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









4 reviews for Спецелемент Grigio Angolo Matita Este 1.5x1.5 Villa D Este Vallelunga з колекції Villa D Este Vallelunga