Спецелемент Crema Bora W730DF14 5.2x35.5 Vascu Feldhaus з колекції Vascu Feldhaus
Feldhaus

Керамічна плитка Спецелемент Crema Bora W730DF14 5.2x35.5 Vascu Feldhaus з колекції Vascu Feldhaus виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Спецелемент Crema Bora W730DF14 5.2x35.5 Vascu Feldhaus найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5.2см і довжина плитки дорівнює 35.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 489. |
Спецелемент Crema Bora W730DF14 5.2x35.5 Vascu Feldhaus з колекції Vascu Feldhaus може бути прочитано англійською мовою як "Спецелемент Кремєй Борєй W730DF14 5.2x35.5 Веска Фелдхос з колекції Веска Фелдхос", на неправильно прочитаном як "Спецелемент Срема Бора W730DF14 5.2x35.5 Васку Фелдхаус з колекції Васку Фелдхаус". Виробник цієї плитки Feldhaus може бути помилково написаний як Feldhaus, Фелдхос, Фелдхаус і навіть як Аудврфгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5.2 × 35.5 см |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | Feldhaus |
| Серія | Vascu Feldhaus |
| Колекція | Vascu |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 14 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 12 шт / 6.2 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | W730DF14 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Спецелемент |
| hsv(26,41,100) HEX: #ffc496 RGB: 255, 196, 150 | RAL Design: 060 85 30 Light Saffron Orange (Світло-Помаранчевий Шафран)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 489 489 | |
| hsv(30,25,94) HEX: #f0d2b4 RGB: 240, 210, 180 | RAL Design: 070 85 20 Sandalwood Beige (Бежовий Сандал)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5245 5245 | |
| hsv(26,44,94) HEX: #f0b486 RGB: 240, 180, 134 | RAL Design: 060 80 30 Mild Orange (Ніжно-Помаранчевий)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 7415 7415 | |
| hsv(30,35,100) HEX: #ffd2a6 RGB: 255, 210, 166 | RAL Design: 070 85 30 Hair Blonde (Волоси Блонд)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4685 4685 | |
| hsv(30,38,94) HEX: #f0c295 RGB: 240, 194, 149 | RAL Design: 070 80 30 Golden Oat Coloured (Кольори Трищетинника)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4675 4675 | |
| hsv(30,43,82) HEX: #d1a477 RGB: 209, 164, 119 | RAL Design: 070 70 30 Golden Beige (Золотисто-Бежовий)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 480 480 | |
| hsv(26,50,82) HEX: #d19669 RGB: 209, 150, 105 | RAL Design: 060 70 40 Candle Yellow (Жовта Свічка)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 7515 7515 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Спецелемент Crema Bora W730DF14 5.2x35.5 Vascu Feldhaus з колекції Vascu Feldhaus