

Керамічна плитка Спецелемент Corner Ma Torelo Sea Spray 3x5 Plus Cevica з колекції Plus Cevica виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Спецелемент Corner Ma Torelo Sea Spray 3x5 Plus Cevica найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 3см і довжина плитки дорівнює 5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Спецелемент Corner Ma Torelo Sea Spray 3x5 Plus Cevica з колекції Plus Cevica може бути прочитано англійською мовою як "Спецелемент Корнар Мєй Торело Сеей Спрей 3x5 Плас Севікєй з колекції Плас Севікєй", на неправильно прочитаном як "Спецелемент Корнер Ма Торело Сеа Спраі 3x5 Плус Кевіка з колекції Плус Кевіка". Виробник цієї плитки Cevica може бути помилково написаний як Cevica, Cevic, Севікєй, Кевіка і навіть як Сумшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 3 × 5 см |
| Вага | 16 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cevica |
| Серія | Plus Cevica |
| Колекція | Plus |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 100 шт / 3 кг |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | AMLTOSEASP |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Спецелемент |
| Колір | сірий білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(180,8,71) HEX: #a7b5b5 RGB: 167, 181, 181 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,7,82) HEX: #c2d1d1 RGB: 194, 209, 209 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 | |
| hsv(180,8,76) HEX: #b2c2c2 RGB: 178, 194, 194 | RAL Design: 220 80 05 Pastel Blue (Пастельно-Синій)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(240,7,88) HEX: #d1d1e0 RGB: 209, 209, 224 | RAL Design: 290 80 15 Pale Lilac (Блідо-Ліловий)RAL Classic: 7045 Телеґрей 1Pantone: 2716 2716 | |
| hsv(180,18,65) HEX: #88a6a6 RGB: 136, 166, 166 | RAL Design: 200 70 10 Calcite Blue (Синій Кальцит)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 7458 7458 | |
| hsv(180,6,94) HEX: #e1f0f0 RGB: 225, 240, 240 | RAL Design: 220 90 05 Cold Soft Blue (Блакитне Холодне Світло)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 277 277 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Спецелемент Corner Ma Torelo Sea Spray 3x5 Plus Cevica з колекції Plus Cevica