Спецелемент Beige Peldano Fiorentino Angulo Derecho 33.3x33.3 Espadan Azuliber з колекції Espadan Azuliber
Знято з виробництва


Керамічна плитка Спецелемент Beige Peldano Fiorentino Angulo Derecho 33.3x33.3 Espadan Azuliber з колекції Espadan Azuliber виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Спецелемент Beige Peldano Fiorentino Angulo Derecho 33.3x33.3 Espadan Azuliber найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33.3см і довжина плитки дорівнює 33.3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Спецелемент Beige Peldano Fiorentino Angulo Derecho 33.3x33.3 Espadan Azuliber з колекції Espadan Azuliber може бути прочитано англійською мовою як "Спецелемент Бейдж Пелдейно Фєрентіно Енгуло Даречо 33.3x33.3 Іспеден Езулібар з колекції Іспеден Езулібар", на неправильно прочитаном як "Спецелемент Беіге Пелдано Фіорентіно Ангуло Деречо 33.3x33.3 Еспадан Азулібер з колекції Еспадан Азулібер". Виробник цієї плитки Azuliber може бути помилково написаний як Azuliber, Езулібар, Азулібер і навіть як Фягдшиук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 33.3 × 33.3 см |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Azuliber |
| Серія | Espadan Azuliber |
| Колекція | Espadan |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1 шт / 4.9 кг |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Рельєфна |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Спецелемент |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(240,8,71) HEX: #a7a7b5 RGB: 167, 167, 181 | RAL Design: 290 70 10 Cream Violet (Фіолетовий Крем)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Спецелемент Beige Peldano Fiorentino Angulo Derecho 33.3x33.3 Espadan Azuliber з колекції Espadan Azuliber