Спецелемент Antique Gold Corner 3.5x3.5 Artworks Gold Original Style з колекції Artworks Gold Original Style
Original Style
Керамічна плитка Спецелемент Antique Gold Corner 3.5x3.5 Artworks Gold Original Style з колекції Artworks Gold Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Спецелемент Antique Gold Corner 3.5x3.5 Artworks Gold Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 3.5см і довжина плитки дорівнює 3.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3032 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рубіновий Pantone 4625. |
Спецелемент Antique Gold Corner 3.5x3.5 Artworks Gold Original Style з колекції Artworks Gold Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Спецелемент Ентік Гоулд Корнар 3.5x3.5 Артворкс Гоулд Орігінел Стйл з колекції Артворкс Гоулд Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Спецелемент Антікьуе Голд Корнер 3.5x3.5 Артворкс Голд Орігінал Стюле з колекції Артворкс Голд Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 3.5 × 3.5 см |
| Вага | 44.8 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Gold Original Style |
| Колекція | Artworks Gold |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2.56 м.кв. |
| Товщина | 19 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | невідомо |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 6353AG |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Спецелемент |
| Колір | коричнево-сірий антрацит |
| hsv(15,100,24) HEX: #3d0f00 RGB: 61, 15, 0 | RAL Design: 050 30 36 Rosewood Brown (Коричневий Палісандр)RAL Classic: 3032 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рубіновийPantone: 4625 4625 | |
| hsv(0,100,6) HEX: #0f0000 RGB: 15, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(30,89,53) HEX: #874b0f RGB: 135, 75, 15 | RAL Design: 070 40 40 Autumn Gold (Золота Осінь)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 731 731 | |
| hsv(24,83,35) HEX: #592d0f RGB: 89, 45, 15 | RAL Design: 060 30 27 Cassiterite Brown (Коричневий Каситерит)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 1545 1545 | |
| hsv(75,24,100) HEX: #f0ffc2 RGB: 240, 255, 194 | RAL Design: 120 90 30 Ice-Cold Green (Морозний Зелений)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 566 566 | |
| hsv(20,100,35) HEX: #591e00 RGB: 89, 30, 0 | RAL Design: 050 30 36 Rosewood Brown (Коричневий Палісандр)RAL Classic: 2013 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-оранжевийPantone: 1545 1545 | |
| hsv(30,86,41) HEX: #693c0f RGB: 105, 60, 15 | RAL Design: 070 40 40 Autumn Gold (Золота Осінь)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 161 161 | |
| hsv(0,75,24) HEX: #3d0f0f RGB: 61, 15, 15 | RAL Design: 020 20 29 Burgundy (Бургундський Червоний)RAL Classic: 3005 Винно-червонийPantone: 4975 4975 | |
| hsv(30,67,53) HEX: #875a2d RGB: 135, 90, 45 | RAL Design: 070 40 30 Arable Brown (Коричневе Поле)RAL Classic: 8003 Глиняний коричневийPantone: 7505 7505 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Спецелемент Antique Gold Corner 3.5x3.5 Artworks Gold Original Style з колекції Artworks Gold Original Style