

Керамічна плитка Спецелемент Angulo Zocalo Arkai Marengo 12.5x2 Evia Vives з колекції Evia Vives виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Спецелемент Angulo Zocalo Arkai Marengo 12.5x2 Evia Vives найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 12.5см і довжина плитки дорівнює 2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6014 Жовто-оливковий Pantone 446. |
Спецелемент Angulo Zocalo Arkai Marengo 12.5x2 Evia Vives з колекції Evia Vives може бути прочитано англійською мовою як "Спецелемент Енгуло Зоколо Аркей Маренго 12.5x2 Івія Вівс з колекції Івія Вівс", на неправильно прочитаном як "Спецелемент Ангуло Зокало Аркаі Маренго 12.5x2 Евіа Вівес з колекції Евіа Вівес". Виробник цієї плитки Vives може бути помилково написаний як Vives, Вівс, Вівес і навіть як Мшмуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 12.5 × 2 см |
| Вага | 33 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Vives |
| Серія | Evia Vives |
| Колекція | Evia |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Товщина | 10.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | невідомо |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | TX05BA |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Спецелемент |
| Колір | антрацит |
| hsv(60,25,24) HEX: #3d3d2e RGB: 61, 61, 46 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,33,18) HEX: #2e2e1f RGB: 46, 46, 31 | RAL Design: 110 20 10 Metal Construction Green (Зелена Металоконструкція)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 3 Black 3 | |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






5 reviews for Спецелемент Angulo Zocalo Arkai Marengo 12.5x2 Evia Vives з колекції Evia Vives